از درختان دیروز تا نهال امروز

نهال کاجی که دیروز آقا همزمان با هفته درختکاری غرس کردند ، معلوم نیست چندمین نهالی است که از زمان ریاست جمهوری تا رهبری کاشته اند ، اما معلوم است همه نهالهایی که در این سالهای طولانی به دست آقا غرس شده است اکنون درختان تنومندی شده اند که شاخ و برگهای زیادی دارند و هر کدام ، هوای اطراف خود را تلطیف کرده و اکسیژن آن را افزایش داده و نفس کشیدن در آن هوا را برای همگان دلنشین کرده اند .

راستی ! می شود روزی را شاهد باشیم که "آقا" ی مهربان دیگری ، نهالی را غرس کند ، بعد رو کند به همین آقا که در کنارش ایستاده و هر دو با هم و به هم لبخند بزنند و دیگران صلوات بفرستند ؟

تا آن روز ، رهبر عزیزمان چند نهال دیگر باید غرس کنند ؟

 

این روزنوشت همان شرح عکس صفحه اول کیهان در چهارشنبه 19 اسفند ماه 1388 است .

/ 6 نظر / 111 بازدید
اعادلي

اي خداي بزرگ آقا سيد علي خامنه اي را تو حافظ باش او درخت تناور و سرو خوش قد وقامت توست اي خداي بزرگ اي خداي بزرگ اي رحمان و اي رحيم ميليونها نهال در سايه سار اين درخت مبارك تو ميروند تا دمار از سياهي ها و جهالتها وخارها در آورند و دنيا را پر از شكوفه وگل وعاطفه وانسانيت نمايند پس اي خداي بزرگ رهبر ما سيد علي خامنه اي خورشيد اميد محرومان ومظلومان وآزادگان جهان را نگهدار ونام مارا درفهرست ياوران ايشان يا حداقل محبان ايشان ثبت فرما انشاءالله

روح الله

امام به ما آموخت که به انتظار نه باید نشست و نه ایستاد، به انتظار باید دوید... اللهم عجل لولیک الفرج زیبا بود... به امید ظهورش... بروزم با خاطراتی خواندنی درباره عشق شهدا به حضرت سیدالشهدا(علیه السلام)

کامران نجف زاده

عموتقی عزیزم سلام آقا ما دلمون براتون تنگ شده هر امری فرمایشی اینجا بود بی تعارف در خدمتیم.به خانواده سلام برسونید یاعلی